Skip to content

Start
Komunikat
25.12.2017.

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie uprzejmie informuje, że w dniu 2 stycznia 2018 roku, Szpital będzie udzielał świadczeń zdrowotnych w trybie przewidzianym dla dni wolnych od pracy. Łódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia wyraził zgodę na przerwę w udzielaniu świadczeń zdrowotnych w dniu 2 stycznia 2018 roku w zakresie poradni specjalistycznych, rehabilitacji leczniczej i leczenia stomatologicznego.

 
Górnicza orkiestra zagrała pacjentom naszego szpitala!
12.12.2017.

O tym, że Mikołaj  ma liczne grono pomocników w szeregach bełchatowskiej kopalni, mali pacjenci naszego szpitala wielokrotnie mogli już się przekonać. Tym razem wielką drużynę Mikołaja wsparli członkowie Powiatowego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Kopalni Bełchatów. Serdecznie dziękujemy za radość, którą sprawili górnicy swoją obecnością  i prezentami dla naszych podopiecznych.

Image 

[FOTORELACJA]

 

 
Drużyna Mikołaja z wizytą u małych pacjentów
12.12.2017.

Niespodzianek dla najmłodszych pacjentów nie brakowało. Ekipę  Mikołaja wsparli kolejny rok z rzędu górnicy ze Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego i ze Związku Zawodowego „KADRA” Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie. Którym serdecznie w imieniu naszych milusińskich dziękujemy za maskotki i słodycze, a w imieniu personelu Oddziału pediatrycznego, (ale chyba tak naprawdę najbardziej w imieniu wszystkich mam, które przebywają w szpitalu ze swoimi dziećmi), za łóżka i krzesełka do karmienia maluchów.

 [FOTORELACJA]

Na tym dzisiejsze atrakcje się nie skończyły. W tym roku bowiem Mikołaj w naszym szpitalu miał bardzo silną obstawę. Po policjantach, pracownikach WORD-u, górnikach, na finał akcji zjawił się... Gryfinek w towarzystwie starosty bełchatowskiego Waldemara Wyczachowskiego. Serdecznie dziękujemy drużynie Mikołaja za wizytę u małych pacjentów, która sprawiła, że na twarzach maluchów zagościło coś bezcennego- uśmiech. BRAWO!!!

Image

Image 

 

 
Odblaski ratują życie
06.12.2017.

Mikołaj już wie jak przygotować się do drogi by jutro bezpiecznie dostarczyć prezenty.Wytłumaczyły mu dzieci...

[FOTORELACJA]

W trosce o bezpieczeństwo Mikołaja nasi najmłodsi pacjenci wspólnie z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim, funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie oraz uczniami klasy policyjnej z ZSP nr 3 w Bełchatowie opowiedzieli Mikołajowi o zasadach bezpieczeństwa ruchu drogowego, oraz o tym dlaczego odblaski ratują życie. Zanim wyposażony w tę niezbędną wiedzę Mikołaj wyruszył w drogę odwiedził Oddział ginekologiczno- położniczy, by uświadomić świeżo upieczonym rodzicom, że styczność z ruchem drogowym mamy już od momentu narodzin. Stąd akcja w naszym szpitalu „BRD od urodzenia”- której głównym celem jest promowanie właściwych postaw w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego także odnośnie nowo narodzonych dzieci, a którą osłodziła nam firma „Majami”.

Image 

 

 
Górniku, zadbaj o swoje zdrowie! - bezpłatne badania profilaktyczne
28.11.2017.
W trosce o zdrowie naszych pacjentów, którzy są pracownikami spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna i w związku ze zbliżającymi się obchodami „Barbórki” zapraszamy  górników do naszego szpitala na organizowaną 2 grudnia 2017 roku  białą sobotę. Podczas tego dnia, w godzinach 9.00-13.00 zainteresowani pracownicy spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (górnicy) będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych raka prostaty (PSA) oraz raka wątroby (HCV). Serdecznie zapraszamy!!!
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 17 - 24 z 220
Top