Skip to content

Start
Przeprowadzka rehabilitacji ambulatoryjnej
12.10.2009.

Zakład Rehabilitacji przejął obowiązki rehabilitacji ambulatoryjnej, bowiem pomieszczenia wykorzystywane dotychczas na potrzeby ambulatorium posłużą do stworzenia nowoczesnego Zakładu Terapii i Diagnostyki Endoskopowej.

Image

Nowy Zakład Rehabilitacji świadczyć będzie usługi dla wszystkich Pacjentów, wymagających porad i opieki z zakresu dysfunkcji narządu ruchu będącego następstwem zmian pourazowych, wad wrodzonych, schorzeń zapalnych tkanki łącznej, osteoporozy, choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, uszkodzeń OUN oraz leczenia innych schorzeń wymagających kompleksowej rehabilitacji.

 
Dzień Zdrowia Psychicznego
12.10.2009.

10 października obchodzony jest na całym świecie jako Dzień Zdrowia Psychicznego. W tym roku połączyliśmy te obchody z jubileuszem X-lecia Oddziału Psychiatrycznego nr II, zarządzanego przez ordynatora Marcina Budnika.

 Image

Czytaj całość…
 
Elewacja
12.10.2009.

Wykorzystując sprzyjającą aurę wyprzedzamy kalendarz i wiosenne porządki robimy już jesienią. Kończą się właśnie prace malarskie - odnawiamy elewacje budynków szpitalnych. A ponieważ nie wszystkie placówki medyczne w Polsce mogą poszczycić się tak znakomitym patronem, jakiego posiada Szpital w Bełchatowie, na frontowej ścianie powstał widoczny z daleka napis przypominający o decyzji rady miejskiej z 07 kwietnia 1989 roku - nadaniu Szpitalowi imienia Jana Pawła II.

Image

 
Sezon remontowy trwa!
06.10.2009.

Zakład diagnostyki endoskopowej to kolejny oddział bełchatowskiego Szpitala, który poddany zostanie gruntownej przebudowie.

Image 

-Cieszymy się ogromnie z tej modernizacji - mówi dyrektor ds. medycznych bełchatowskiej placówki, lek. med. Jerzy Ogłuszka - Lekarze w nowoczesnej pracowni będą endoskopowo rozpoznawać i leczyć wiele chorób układu pokarmowego, na przykład zwężeń, refluksu żąłądkowo-przełykowego, stanów zapalnych, infekcji i zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego, a także nowotworów. Nowy sprzęt w pracowni ECPW pozwoli zdiagnozować choroby wątroby, przewodów żółciowych, pęcherzyka żółciowego i trzustki.

Czytaj całość…
 
Komunikat
05.10.2009.

Uwaga Pacjenci,

1 października rozpoczęły się prace modernizacyjne, skutkujące zmianą umiejscowienia niektórych poradni specjalistycznych. Dokładne informacje o czasowej lokalizacji poradni udzielane są w okienku Rejestracji - przy głównym wejściu do Szpitala. 

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Image

 
«« start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 nast. » koniec »»

Pozycje :: 209 - 216 z 226
Top