Skip to content

Start
Drużyna Mikołaja z wizytą u małych pacjentów
12.12.2017.

Niespodzianek dla najmłodszych pacjentów nie brakowało. Ekipę  Mikołaja wsparli kolejny rok z rzędu górnicy ze Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego i ze Związku Zawodowego „KADRA” Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie. Którym serdecznie w imieniu naszych milusińskich dziękujemy za maskotki i słodycze, a w imieniu personelu Oddziału pediatrycznego, (ale chyba tak naprawdę najbardziej w imieniu wszystkich mam, które przebywają w szpitalu ze swoimi dziećmi), za łóżka i krzesełka do karmienia maluchów.

 [FOTORELACJA]

Na tym dzisiejsze atrakcje się nie skończyły. W tym roku bowiem Mikołaj w naszym szpitalu miał bardzo silną obstawę. Po policjantach, pracownikach WORD-u, górnikach, na finał akcji zjawił się... Gryfinek w towarzystwie starosty bełchatowskiego Waldemara Wyczachowskiego. Serdecznie dziękujemy drużynie Mikołaja za wizytę u małych pacjentów, która sprawiła, że na twarzach maluchów zagościło coś bezcennego- uśmiech. BRAWO!!!

Image

Image 

 

 
Odblaski ratują życie
06.12.2017.

Mikołaj już wie jak przygotować się do drogi by jutro bezpiecznie dostarczyć prezenty.Wytłumaczyły mu dzieci...

[FOTORELACJA]

W trosce o bezpieczeństwo Mikołaja nasi najmłodsi pacjenci wspólnie z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim, funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie oraz uczniami klasy policyjnej z ZSP nr 3 w Bełchatowie opowiedzieli Mikołajowi o zasadach bezpieczeństwa ruchu drogowego, oraz o tym dlaczego odblaski ratują życie. Zanim wyposażony w tę niezbędną wiedzę Mikołaj wyruszył w drogę odwiedził Oddział ginekologiczno- położniczy, by uświadomić świeżo upieczonym rodzicom, że styczność z ruchem drogowym mamy już od momentu narodzin. Stąd akcja w naszym szpitalu „BRD od urodzenia”- której głównym celem jest promowanie właściwych postaw w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego także odnośnie nowo narodzonych dzieci, a którą osłodziła nam firma „Majami”.

Image 

 

 
Górniku, zadbaj o swoje zdrowie! - bezpłatne badania profilaktyczne
28.11.2017.
W trosce o zdrowie naszych pacjentów, którzy są pracownikami spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna i w związku ze zbliżającymi się obchodami „Barbórki” zapraszamy  górników do naszego szpitala na organizowaną 2 grudnia 2017 roku  białą sobotę. Podczas tego dnia, w godzinach 9.00-13.00 zainteresowani pracownicy spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (górnicy) będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych raka prostaty (PSA) oraz raka wątroby (HCV). Serdecznie zapraszamy!!!
 
Dobra wiadomość dla pacjentów
31.10.2017.

Informujemy, że Oddział neurologiczny od 1 listopada br. będzie funkcjonował tak, jak dotychczas.

 
Informacja
06.10.2017.

Drodzy pacjenci! Przypominamy,  że vouchery na bezpłatne badania profilaktyczne otrzymane na naszym stoisku podczas festynu u "Zdrowa niedziela", który odbył się 17 września w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie będą realizowane w najbliższą sobotę (7 października) w godzinach 8-13 w naszym szpitalu. Serdecznie zapraszamy wszystkie zapisane osoby z voucherami.

 

Image 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 25 - 32 z 226
Top