Skip to content

Start
Pierwszy mieszkaniec powiatu w 2018 roku
03.01.2018.

To chłopiec! Pierwszy w 2018 roku mieszkaniec powiatu bełchatowskiego przyszedł na świat w naszym szpitalu tuż przed 12.00. Filipek waży 3500 gramów i mierzy 55 centymetrów.

ImageImage 

Filipka Tarkę - szczercowianina, pierwszego urodzonego w 2018 roku w naszym szpitalu mieszkańca powiatu bełchatowskiego odwiedzili w środę przedstawiciele władz samorządowych. Gratulacje świeżo upieczonym rodzicom złożył m.in. Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski oraz Krzysztof Kamieniak, wójt gminy Szczerców. Nie zabrakło też drobnych upominków dla Ali- ostatniej urodzonej w 2017 roku dziewczynki, oraz Zuzi - pierwszej bełchatowianki 2018 roku.

ImageImage

 
Komunikat
07.02.2018.

Dyrekcja Szpitala informuje, że z powodu zwiększonej zachorowalności na grypę i infekcje grypopodobne, z dniem 02.02.2018r. wstrzymuje się do odwołania odwiedziny w Oddziale neonatologicznym.

 
Komunikat
25.12.2017.

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie uprzejmie informuje, że w dniu 2 stycznia 2018 roku, Szpital będzie udzielał świadczeń zdrowotnych w trybie przewidzianym dla dni wolnych od pracy. Łódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia wyraził zgodę na przerwę w udzielaniu świadczeń zdrowotnych w dniu 2 stycznia 2018 roku w zakresie poradni specjalistycznych, rehabilitacji leczniczej i leczenia stomatologicznego.

 
Górnicza orkiestra zagrała pacjentom naszego szpitala!
12.12.2017.

O tym, że Mikołaj  ma liczne grono pomocników w szeregach bełchatowskiej kopalni, mali pacjenci naszego szpitala wielokrotnie mogli już się przekonać. Tym razem wielką drużynę Mikołaja wsparli członkowie Powiatowego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Kopalni Bełchatów. Serdecznie dziękujemy za radość, którą sprawili górnicy swoją obecnością  i prezentami dla naszych podopiecznych.

Image 

[FOTORELACJA]

 

 
Drużyna Mikołaja z wizytą u małych pacjentów
12.12.2017.

Niespodzianek dla najmłodszych pacjentów nie brakowało. Ekipę  Mikołaja wsparli kolejny rok z rzędu górnicy ze Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego i ze Związku Zawodowego „KADRA” Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie. Którym serdecznie w imieniu naszych milusińskich dziękujemy za maskotki i słodycze, a w imieniu personelu Oddziału pediatrycznego, (ale chyba tak naprawdę najbardziej w imieniu wszystkich mam, które przebywają w szpitalu ze swoimi dziećmi), za łóżka i krzesełka do karmienia maluchów.

 [FOTORELACJA]

Na tym dzisiejsze atrakcje się nie skończyły. W tym roku bowiem Mikołaj w naszym szpitalu miał bardzo silną obstawę. Po policjantach, pracownikach WORD-u, górnikach, na finał akcji zjawił się... Gryfinek w towarzystwie starosty bełchatowskiego Waldemara Wyczachowskiego. Serdecznie dziękujemy drużynie Mikołaja za wizytę u małych pacjentów, która sprawiła, że na twarzach maluchów zagościło coś bezcennego- uśmiech. BRAWO!!!

Image

Image 

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 25 - 32 z 230
Top