Skip to content

Start
Informacja
06.10.2017.

Drodzy pacjenci! Przypominamy,  że vouchery na bezpłatne badania profilaktyczne otrzymane na naszym stoisku podczas festynu u "Zdrowa niedziela", który odbył się 17 września w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie będą realizowane w najbliższą sobotę (7 października) w godzinach 8-13 w naszym szpitalu. Serdecznie zapraszamy wszystkie zapisane osoby z voucherami.

 

Image 

 
Nocna i Świateczna opieka zdrowotna bez zmian
29.09.2017.

Image

 

W trosce o naszych pacjentów (pomimo obniżenia wymagań przez NFZ) dyrekcja szpitala zdecydowała, że od 1 października usługi w ramach nocnej pomocy lekarskiej w naszym szpitalu będą świadczone przez specjalistów tak, jak do tej pory.

 

Informacja (doc)

(wykaz miejsc w woj. łódzkim, które od 1 października realizują Nocną i Świąteczną opiekę zdrowotną)

 


 
Szpital z dotacją na modernizację
01.08.2017.
Image
Przedstawiciele Samorządu Województwa Łódzkiego: Dariusz Klimczak -Wicemarszałek, Joanna Skrzydlewska - Członek Zarządu oraz Paweł Skoczylas - Dyrektor Szpitala

 

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie otrzymał wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej VII Infrastruktura ochrony zdrowia, Działanie VII.2 na realizację projektu pn.: ”Poprawa dostępności i jakości usług zdrowotnych świadczonych na rzecz mieszkańców województwa łódzkiego poprzez modernizację, przebudowę i doposażenie Bloków Operacyjnych oraz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”. W ramach projektu realizowane będą działania inwestycyjne związane z kompleksową przebudową i doposażeniem sal operacyjnych na Bloku głównym szpitala oraz sal operacyjnych znajdujących się w obrębie Oddziału Otorynolaryngologii i Oddziału chirurgii dziecięcej a także Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Realizacja inwestycji została przewidziana na lata 2017-2018 i podzielona na etapy.

I etap projektu przewiduje odremontowanie Sali bloku operacyjnego w obrębie Oddziału Otorynolaryngologii oraz sali bloku operacyjnego w obrębie Oddziału chirurgii dziecięcej.

W II etapie projektu planowane jest przeniesienie Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii do pomieszczeń obecnie należących do Zakładu rehabilitacji leczniczej, które znajdują się na I piętrze budynku, bezpośrednio nad blokiem operacyjnym. Modernizacja pomieszczeń dla potrzeb nowej lokalizacji Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii pozwoli na organizację 16 stanowisk intensywnej terapii (obecnie jest 12 stanowisk).

III etap projektu obejmie remont głównego Bloku operacyjnego.

Etapowość projektu pozwoli na nieprzerwalną prace Bloku operacyjnego oraz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii a także bezpośrednio wpłynie na utrzymanie bezpieczeństwa hospitalizacji pacjentów Szpitala.

Podczas remontu sal na głównym Bloku operacyjnym jego zadania zostaną przejęte przez zmodernizowane sale operacyjne Bloku operacyjnych w obrębie Oddziału Otorynolaryngologii i Oddziału chirurgii dziecięcej co pozwoli na zachowanie ciągłości świadczeń zabiegowych. Oprócz prac inwestycyjnych w projekcie został przewidziany również zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, stanowiącego wyposażenie modernizowanego Bloku operacyjnego oraz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Całkowite nakłady inwestycyjne brutto na realizację projektu wynoszą 31 399 411,70 zł z czego 4 395 917,65 zł stanowić będą środki otrzymane z budżetu Województwa Łódzkiego.

 
Informacja
14.07.2017.

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie uprzejmie informuje, iż zgodnie z decyzją Wojewody Łódzkiego z dnia 1 czerwca 2017 r., nastąpi czasowe zaprzestanie działalności w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych w Oddziale pediatrycznym w terminie 27.07.2017 r. - 15.08.2017 r.

Chorym w stanie nagłym wymagającym pilnej hospitalizacji opiekę zapewni Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Roosevelta 3 w Piotrkowie Trybunalskim.

 
Informacja
12.07.2017.

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie informuje, że z dniem 11.07.2017 zostają zniesione ograniczenia odwiedzin pacjentów Oddziału anestezjologii i intensywnej terapii.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 33 - 40 z 230
Top