Skip to content

Start
Dotacja ze środków Gminy Zelów
22.07.2016.
W roku 2016 Gmina Zelów udzieliła Szpitalowi pomocy finansowej w wysokości 7.000,00 zł na mocy Umowa nr Fn.3226.111.2016 z dnia 20.06.2016r. na realizację zadania polegającego na zakupie nasadki do piły oscylacyjnej – narzędzia chirurgicznego do zabiegów ortopedycznych. Dzięki dotacji możliwym było doposażenie Bloku operacyjnego w narzędzie niezbędne do operacji kości drobnych (np.: haluksy, paliczki),
których zwyrodnienia są bardzo częstą przyczyną hospitalizacji w Oddziale chirurgii urazowo- ortopedycznej. Dziękujemy.
Image 
 
"Zaczytani" w bełchatowskim Szpitalu
20.07.2016.

W celu rozwijania wyobraźni dzieci i młodzieży, doskonalenia języka polskiego i uprzyjemnienia hospitalizacji, Szpital w Bełchatowie w ramach konkursu „Zaczytani” organizowanego przez Fundację Rozwój otrzymał 9 dużych pudeł z bardzo ciekawymi książkami dla dzieci i młodzieży.

Publikacje zostaną przekazane do oddziałów dziecięcych, aby każdy mały pacjent i ten troszkę większy też mógł zapomnieć przynajmniej na chwilę o chorobie i wsiąść do wehikułu czasu tak jak się bierze książkę do ręki, i udać się do krainy baśni, fantazji, wyobraźni czy np. świata rówieśników z innej części globu, ale z tymi samymi problemami.

Image 

 
Bełchatowskie firmy wspierają Szpital
18.07.2016.
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne "INKOM" Sp. z o.o.,  Meble HARD,  Kruszywa BIS Sp. z o.o. Oddział w Bełchatowie

to firmy, które sfinansowały meble do pomieszczeń biurowych w Oddziale dermatologicznym oraz w Zakładzie opiekuńczo – leczniczym, fundując tym samym lekarzom oraz pielęgniarkom komfortowe warunki pracy. Dotychczasowe bowiem trzydziestoletnie biurka, szafy, krzesła zostały wymienione na ergonomiczne, eleganckie i wysokiej jakości meble.

ImageImageImageImage 

Darowizny przekazane przez firmy stanowią niezwykle istotną pomoc. Środki finansowe Szpitala są przeznaczane na bieżącą działalność oraz inwestowane przede wszystkim w obszary bezpośrednio związane z procesem leczniczym, rehabilitacyjnym czy diagnostycznym. Zawsze pacjent i jego potrzeby zajmują priorytetowe miejsce w podziale naszych funduszy. Często więc zwyczajnie brakuje na odnowienie pomieszczeń pracowniczych.

Nasi Darczyńcy spełniają więc marzenia naszych pracowników zapewniając im przyjemne, wygodne i bardzo ładne warunki w pomieszczeniach służących do odbywania odpraw, konsultacji, narad, do wypełniania dokumentacji medycznej, rozmawiania z pacjentami i ich rodzinami, wykonywania pracy administracyjnej czy odpoczynku i spożycia posiłku. Bardzo Państwu za to dziękujemy.

ImageImage

 


 
Oddział okulistyczny czasowo zamknięty
13.07.2016.

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac modernizacyjnych, decyzją Wojewody Łódzkiego w miesiącu sierpniu nastąpi czasowe zaprzestanie działalności Oddziału okulistycznego w terminie

od 1 sierpnia 2016r. do 31 sierpnia 2016r.

 
Chwalimy sie naszą kadrą
11.07.2016.

ImageOstatnio przedstawiliśmy Państwu wydarzenie, którego organizatorem był nasz Oddział chirurgiczny ogólny – XVI Forum Młodych Chirurgów. Zaprosiliśmy również do zapoznania się z dorobkiem naukowym Oddziału chirurgicznego ogólnego. Kto jeszcze tego nie zrobił koniecznie musi kliknąć w ten link http://www.szpital-belchatow.pl/content/view/45/37/. Tym bardziej, że lista publikacji wydłużyła się o pozycję wydaną ostatnio pt.: „Leczenie metodą otwartego brzucha – kiedy i jak” (spis treści w załączeniu).

 

10 osób z naszego Szpitala brało udział w tym przedsięwzięciu: 9 osób z Oddziału chirurgicznego ogólnego oraz Ordynator Oddziału anestezjologii i intensywnej terapii - Jacek Nowak. Szczegóły publikacji: http://medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/13900/tytul/leczenie-metoda-otwartego-brzucha-kiedy-i-jak-walczak-banasiewicz-trzeciak-termedia

 

Gratulujemy sukcesu!

 

Image  SPIS TREŚCI

 

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 49 - 56 z 230
Top