Skip to content

Start
XVI Forum Młodych Chirurgów
22.06.2016.

Image

W dniach 24-25 czerwca w hotelu Wodnik już po raz szesnasty odbędzie się Forum Młodych Chirurgów. Forum to doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy specjalizantami z chirurgii ogólnej i prezentacja ich osiągnięć naukowych.

Więcej informacji (w tym rejestracja uczestników i program) w linku http://www.szpital-belchatow.pl/content/view/227/72/

 

 

 
Bardzo udana akcja
06.06.2016.

31 maja od godziny 9 do godziny 12 w holu głównym Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie pracownicy dwóch instytucji promowali styl życia wolny
od uzależnienia. Akcja edukacyjna, w tym możliwość wykonania badania smokolyzerem na obecność tlenku węgla w wydychanym powietrzu, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Mamy więc nadzieję, że dzięki zaangażowaniu pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz bełchatowskiego Szpitala przynajmniej kilka osób podejmie decyzję o rzuceniu nałogu i tegoroczny Światowy Dzień Bez Tytoniu zakończony zostanie sukcesem
.

Image 

 
Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016
30.05.2016.
Image
 
cd. odnawiania traktów komunikacyjnych na terenie Szpitala
25.05.2016.

W 2014 roku dzięki poparciu mieszkańców Miasta Bełchatów w głosowaniu na rozdysponowanie środków finansowych w ramach Budżetu Obywatelskiego oraz dzięki przekazaniu przez Urząd Miasta Bełchatów materiału budowlanego, na terenie Szpitala odnowiono ok. 1500 m2 chodników. W ten sposób znacząco poprawiono bezpieczeństwo i komfort przemieszczania się po terenie Szpitala, szczególnie przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej i przez pracowników placówki. Niezaprzeczalnie spektakularny okazał się również efekt wizerunkowo – estetyczny, nie tylko Szpitala, ale również miasta.

W bieżącym roku odnowione zostaną kolejne drogi komunikacyjne. Przedstawiciele władz Miasta Bełchatów pozytywnie odpowiedzieli na prośbę dyrekcji Szpitala i wyrazili zgodę na przekazanie Szpitalowi im. Jana Pawła II materiału budowlanego o wartości ponad 17 tys. zł w postaci kostki brukowej, obrzeży i krawężników. Dzięki tej pomocy kolejne chodniki będą proste i bezpieczne, a otoczenie ładniejsze. O efektach poinformujemy wkrótce:)

 
Zaproszenie dla palaczy
23.05.2016.

Image31 maja od godziny 09:12 w holu głównym Szpitala pracownicy dwóch instytucji: Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej oraz bełchatowskiego Szpitala będą promować zachowania zdrowotne – antytytoniowe.

Dostępne będą materiały edukacyjne dotyczące szkodliwości palenia tytoniu, gadżety tematyczne i możliwość wykonania badania na obecność tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz możliwość pomiaru ciśnienia tętniczego krwi.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 57 - 64 z 230
Top