Skip to content

Start
Informacja
25.03.2016.

Z dniem 25.03.2016r. z uwagi na poprawę sytuacji epidemiologicznej w zakresie zapadalności na grypę i schorzenia grypodobne odwołuje się wprowadzony w terminie wcześniejszym zakaz odwiedzin pacjentów.

 
Przekaż 1% dla "Hospicjum"
14.03.2016.

Image 

Przekaż 1% podatku na działalność

Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych "Hospicjum"

KRS 0000088158

 

NIP 769 18 19 509

Siedziba: 97-400 Bełchatów, ul 1-go Maja 4A

tel. 44 635 83 49, 502 637 905

Kontakt: Oddział opieki paliatywno-hospicyjnej,

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie

 

Środki finansowe pozyskane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „Hospicjum” są wykorzystywane m.in. do współfinansowania działań inwestycyjnych w bełchatowskim Oddziale opieki paliatywno – hospicyjnej. Modernizacja w 2014 roku Oddziału możliwa była przede wszystkim dzięki poparciu mieszkańców miasta Bełchatów w akcji „Budżet Obywatelski” oraz ofiarności osób przekazujących 1% podatku na działalność Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych "Hospicjum".

ImageImage 

 

 
Informacja
03.03.2016.

Szanowni Państwo, 

kierujemy do Państwa gorącą prośbę – na terenie Szpitala nie rzucajcie na ziemię, na chodniki i trawniki śmieci oraz wypalonych papierosów.

         Wszyscy pracujemy z myślą o naszych pacjentach, a tym samym o osobach ich odwiedzających. Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki pobytu w naszej placówce. Należą do nich również: porządek i zadbane tereny zieleni. Czasami jednak, np. gdy topnieje śnieg, ogarnia nas zniechęcenie spowodowane widokiem szpecących petów! Wybranie z trawnika wszystkich tych ozdobników wymaga czasu, który mógłby być poświęcony np. na wykonanie nowych nasadzeń czy odnowienie ławek.

         Wielokrotnie widzimy (i uprzejmie zwracamy uwagę), jak przed głównym wejściem do Szpitala, pomimo bezwzględnego zakazu palenia na terenie Szpitala, stoją osoby palące, palą papierosy i wyrzucają je na trawnik. Prosimy: korzystajcie z koszy na śmieci!

         Prosimy uprzejmie, abyście poprzez zachowanie podstawowych zasad porządku, pomogli nam zadbać o miejsce, które ma służyć nam wszystkim.

 
Jak budujemy nasz regionalny system opieki zdrowotnej
22.02.2016.

     Wiele razy mogliście Państwo słyszeć, czytać wypowiedzi pracowników, przedstawicieli kadry zarządzającej Szpitala na temat budowania naszego regionalnego systemu opieki zdrowotnej. Takie wypowiedzi pojawiały się szczególnie w ramach wspólnych realizacji zadań inwestycyjnych Szpitala oraz samorządów terytorialnych: powiatu, miasta czy gmin z terenu powiatu bełchatowskiego. Ten rok zapowiada jednak rozszerzenie współdziałania Szpitala z instytucjami z terenu naszego wspólnego funkcjonowania.

        Obecnie trwają rozmowy w celu zawarcia porozumienia o realizowaniu połączonych inicjatyw Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie i Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie. W ramach współpracy Szpital jako strategiczny podmiot działalności leczniczej w Powiecie bełchatowskim będzie mógł podzielić się wiedzą i doświadczeniem, teorią i praktyką z młodzieżą podejmującą naukę w Społecznej Akademii Nauk na kierunkach medycznych.  Istotnym elementem współpracy będzie też wspólne organizowanie konferencji naukowych.

 
Informacja
16.02.2016.

Dyrekcja Szpitala informuje, że z powodu zwiększonej zachorowalności na grypę i schorzenia grypodobne z dniem 16.02.2016r. wstrzymuje się do odwołania odwiedziny w Zakładzie opiekuńczo-leczniczym.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 65 - 72 z 226
Top