Skip to content

Start
Wielkanocne spotkanie
23.03.2018.

W naszym szpitalu już wiosna. I to nie wyłącznie zasługa dekoracji i wielkanocnego spotkania, które dzisiaj odbyło się w naszym szpitalu, ale przede wszystkim za sprawą radosnych informacji. Już niebawem bowiem powiew (a w zasadzie tornado) świeżości przejdzie przez szpitalne bloki operacyjne, niosąc za sobą nową jakość. Rusza bowiem największa w historii bełchatowskiego szpitala inwestycja - o czym podczas spotkania poinformował Witold Tomaszewski- od kilku dni pełniący obowiązki dyrektora naszej placówki. Ale na tym nie koniec dobrych wiadomości. Firmy zrzeszone w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Bełchatowie ufundowały naszym chirurgom DERMATOM – urządzenie do pobierania i przygotowania skóry do przeszczepów autogenicznych. Dziękujemy!!!

Image 

Galeria zdjęć

 
Komunikat
19.03.2018.

Dyrekcja Szpitala informuje, że z powodu zwiększonej zachorowalności na grypę i infekcje grypopodobne, z dniem 13.03.2018r. wstrzymuje się do odwołania odwiedziny w Oddziale kardiologicznym.

 
Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych
05.03.2018.

Cel grupy "Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych" osiągnięty. Uśmiech najmłodszych pacjentów naszego szpitala, obdarowywanych wyrobami hand made stworzonymi przez ogólnopolską grupę miłośniczek szycia na maszynie i szydełkowania, wywołany!!!

Dziękujemy bardzo za przepiękne poduszki, maskotki, opaski i inne akcesoria, które bardzo przypadły do gustu maluchom. Przy okazji zachęcamy innych do podobnych inicjatyw w naszym szpitalu.

Image 

 

Galeria zdjęć

 
Komunikat
27.02.2018.

Dyrekcja Szpitala informuje, że z powodu zwiększonej zachorowalności na grypę i infekcje grypopodobne, z dniem 27.02.2018r. wstrzymuje się do odwołania odwiedziny w:

 

  • Oddziale ciąży powikłanej

  • Oddziale dermatologicznym

 
Szpital w Bełchatowie kompleksowo dba o Twoje zdrowie
02.02.2018.

Szpital w Bełchatowie kompleksowo dba o Twoje zdrowie, teraz także w zakresie PEŁNEJ palety usług onkologicznych. I to na najwyższym, światowym poziomie!

Wszystko dzięki zawartemu dziś porozumieniu pomiędzy Szpitalem Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie, a drugim co do wielkości ośrodkiem onkologicznym w Polsce, czyli Szpitalem im. Kopernika w Łodzi. Umowa, podpisana dzisiaj przez dyrektorów obu placówek stanowi pierwszy element właśnie zainicjowanej, szerokiej sieci onkologicznej w województwie. Gwarantuje pacjentom z powiatu bełchatowskiego i ościennych: korzystanie z badań przesiewowych, działań profilaktycznych, opieki ambulatoryjnej, leczenia szpitalnego i rehabilitacji onkologicznej świadczonych przez najwyższej klasy specjalistów z łódzkiego Kopernika. Dzięki temu, ścieżka diagnostyczna zostanie skrócona do niezbędnego minimum, a zapewnienie transportu usprawni proces terapeutyczny, którego szybkość rozpoczęcia w przypadku chorób nowotworowych ma przecież fundamentalne znaczenie.

Szpital w Bełchatowie nie tylko jest pierwszym w województwie, który będzie współpracował z łódzką placówką w zakresie opieki onkologicznej, ale będzie też istotnym ogniwem przy tworzeniu i realizacji akcji profilaktycznych skierowanych do mieszkańców.

Image 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 9 - 16 z 220
Top