Skip to content

Start arrow Start

 

Obalamy stereotypy i stawiamy na profilaktykę przy "otwartych drzwiach". Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami. W programie organizowanych przez nasz szpital  obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego nad którymi patronat objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień znalazły się również bezpłatne, ANONIMOWE konsultacje psychiatryczne.

 

W czasie "drzwi otwartych" (które już w listopadzie), każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje w zakresie opisanej w tabelce problematyki.

 

Wbrew pozorom bowiem zaburzenia psychiczne należą do najczęstszych problemów zdrowotnych (niestety mieszkańcy województwa łódzkiego wiodą w tym zakresie prym), chociaż nie zawsze osoby na nie cierpiące korzystają z pomocy lekarskiej, gdyż w świadomości społecznej pokutuje nadal przekonanie, że na tego typu zaburzenia mogą cierpieć wyłącznie osoby „nienormalne”. Tymczasem wg danych WHO, które są alarmujące, wynika, że np.

  • depresja stanowi czwarty najpoważniejszy problem zdrowotny na świecie;

  • w roku 2020 będzie drugim najpoważniejszym problemem zdrowotnym świata.

Image

 

 
 


Z dumą prezentujemy Państwu nasz Szpital: jego historię i osiągnięcia oraz ludzi, którzy bezpośrednio poświęcają Pacjentom swój czas, wiedzę, umiejętności i serce.

 

      To oni starają się najlepiej jak mogą, aby na Waszych twarzach zagościł uśmiech, a zniknął ból - na znak, że chorobę można pokonać. Przeglądając naszą stronę internetową pomyślicie Państwo ciepło o tych wszystkich ludziach, którzy znaczną część swojego życia zostawiają w tym Szpitalu, wykorzystując swoją wiedzę oraz umiejętności zawodowe dla ratowania Waszego życia i zdrowia; niejednokrotnie zaciągając u Państwa ogromny kredyt zaufania - kredyt zawsze w pełni spłacony. Mamy przyjemność gorąco podziękować wszystkim pracownikom Szpitala za poświęcenie i ogromne zaangażowanie w codziennej pracy zawodowej. Wasza praca, nierzadko ponad siły, pozwala chorym szybciej i efektywniej powrócić do zdrowia.

 

     Chorym i potrzebującym pomocy medycznej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia; wierzymy, że zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba, w naszym Szpitalu otrzymacie Państwo fachową pomoc, zobaczycie uśmiech na twarzach personelu oraz spotkają Was ciepłe słowa otuchy.

 

Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego

im. Jana Pawła II w Bełchatowie

 
Top